Şartlar & Koşullar

Güvenin ve gizliliğin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.
modemburada.com’u ziyaret ettiğiniz veya ürün satın almak istediğiniz zamanlarda periyodik olarak lütfen bu sayfayı okuyunuz.
modemburada.com’u ziyaret etmek veya ürün satın almakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm cari kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

Tanımlamalar
“modemburada.com” : Emir Dinçer www.modemburada.com online ürün hizmeti, kapsayan tüm içeriği ifade eder.
“Kullanıcı” : modemburada.com’u ziyaret eden ve/veya ürün alan kişiyi ifade eder.
“Hizmet”: Kullanıcının modemburada.com üzerinden ürün satın alma işlemini ifade eder.

modemburada.com Gizlilik ve Kullanım Koşulları
modemburada.com’un sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olmakla birlikte, sadece üyelerin izlemesine ve katılımına açık bazı bölümler de içermektedir. Sitedeki haber ve bölümler hakkında görüş bildirme, etkileşimli anket bunların başlıcalarıdır. Bu bölümleri kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekecektir.
Kişisel Bilgiler
modemburada.com, üyelerin katılımıyla zenginleşecek, paylaşımcı ve katılımcı bir ürün satış internet sitesi olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda sizleri tanımak ve tercihlerinizi takip etmek amacıyla, sitemize üye olurken kendinize ve ilgi alanlarınıza dair kişisel bilgileri bizimle paylaşmanız istenebilir. İstediğiniz takdirde onay vererek bizimle paylaşacağınız bu bilgiler, başka hiçbir kişi ya da şirketle paylaşılmayacak, sadece ilgi alanlarınıza yönelik haber ve etkinlikler sunmak, sizi sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden haberdar etmek için kullanılacaktır. Kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmak ve sitemize üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. İstediğiniz takdirde, sitedeki bilgilerinizi güncelleyebilir, e-posta iletişim onaylarınızı iptal edebilirsiniz. Sizden bilgi talep ettiğimiz her durumda, zorunlu olarak vermenizi istediğimiz bilgileri açık bir şekilde tanımlayarak, bu bilgileri değiştirme ve iptal etme hakkını size tanıyacak ve ne şekilde kullanılacağı hakkında bilgi vereceğiz.

Değişiklik Hakları
modemburada.com, gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. modemburada.com herhangi bir zamanda hizmet bedeli eklemek de dahil olmak üzere Kullanım Şartlarına yeni eklemeler yapabilir. Bu eklemeler, değişiklikler, düzenlemeler, ya da iptaller ilan edilir edilmez modemburada.com’da yayınlanacak, ayrıca Kullanıcının kayıt esnasında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda en etkin yöntemlerle bildirimler yapılacaktır. Bu yüzden Kullanıcıya ilgili gelişmelerin bildirilebilmesi için kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğru olması gerekmektedir, aksi takdirde her türlü sorumluluk Kullanıcıya ait olacaktır. Kullanıcı, modemburada.com’u kullanmakla bu olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.

Yaş Sınırlaması
Uluslararası internet yasaları, internet sitelerinde 13 yaşının altındaki gençlerin kişisel bilgilerinin toplanmasına sınırlar getirmektedir. Bu nedenle yaşınız 13’ün altında ise, modemburada.com’a üye olup satın alma işlemi yapamayacağınızdan velinizin onayıyla onun üyeliği üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgilerin Korunumu
modemburada.com, sizinle ilgili hiçbir kişisel bilginizi web sitesinde barındırmaz. Saklanan bilgiler tamamen istatistiksel bilgiler olup hiçbir kişisel bilgi içermez. Tüm kişisel bilgileriniz güvenli bir alanda saklanmaktadır. Kredi kart numaralarınız en yeni e-ticaret teknolojisi kullanılarak şifrelendirilir. modemburada.com’da veri güvenliği sistemleri kullanılmaktadır. Bu amaçla modemburada.com “Global Sign”nin güvenlik kapsamı içindedir. Güvenli sunucu yazılımımız (SSL) endüstri standartlarında olup, kredi kartı işlemleriniz için en güvenilir güvenlik sistemidir.
Buna rağmen, ürün satın alma işlemlerinde, kredi kartı bilgileriniz sistemimiz üzerinde kayıt altında tutulmamaktadır.
modemburada.com üzerinden yapacağınız işlemler için belirli bir aşamadan sonra Üye Girişi yapmanız ve işlemlerinizi kişisel bilgilerinizle tamamlamanız istenecektir. Eğer ortak bir bilgisayar kullanıyorsanız, işlemleriniz tamamlandıktan sonra çıkış işlemi yapmanız gerekecektir. Aksi takdirde üyelik işlemleriniz ya da satın almış olduğunuz hizmet üzerinde 3. kişiler tarafından yapılabilecek işlemlerden modemburada.com sorumlu olmayacaktır.
Yasaların men ettiği durumlar haricinde ve kayıt esnasında belirtmediğiniz takdirde isim veya adresiniz diğer organizasyonlarla paylaşılmayacaktır. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşasını talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakla başvurması halinde, dosyalarımızda yer alan en son adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için makul bütün çabalar gösterilecektir. Bu durumda, kayıtlarda bulunan irtibat bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunulamayacak durumda olmamızdan modemburada.com sorumlu olmayacaktır.

Kullanıcı, Hemen İndirim alışverişini kabul ederek işlemini devam ettirmediği takdirde herhangi bir bilgi kesinlikle paylaşılmaz.
İflas, yediemin tayini veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir.
modemburada.com, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.
Sağlanan İçerikler ve Diğer Site Linkleri
modemburada.com’un sunduğu içeriğin bazı bölümleri, 3.kişiler tarafından sağlanmaktadır. Sitede belirtilen düşünce, tavsiye, hizmet, öneri ve diğer içeriğin yazarı veya sağlayıcısı üçüncü kişiler olduğu durumlarda, modemburada.com bu bilgilerin bütünlüğünden, kullanışlılığından ve doğruluğundan sorumlu değildir.
Ayrıca, bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir. modemburada.com, bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları, içerikleri ya da üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Hizmet Bedeli
modemburada.com’un ürün satışlarıyla ilgili belirlenen hizmet bedelleri; ürün satışı gerçekleştirilen kişi, kurum ya da kuruluş ile modemburada.com arasında mutabık olarak imzalanmış olan sözleşmelere istinaden belirlenmektedir. Budurumda modemburada.com tarafından işlem gören her ürün için, ürün değeri içinden veya ürün bedeli üzerinden kesilmek suretiyle hizmet bedeli alınmaktadır. Kullanıcı modemburada.com’dan ürün satın almakla, eğer varsa ürün bedeli üzerinden alınan bu bedelleri ödemeyi kabul etmiş sayılır.
İlgili Kurumlar, İptaller, Ertelemeler ve İadeler
modemburada.com, anlaştığı kişi, kurum ya da kuruluşlar adına sözleşmelere istinaden ürün satmaktadır.
modemburada.com, sağladığı hizmet konusunda üretim firması garantisi, ortalama kalite garantisi dahil fakat bununla sınırlı olmayan belirli bir garanti vermez. Site ve içeriği “olduğu gibi” esasında sunulmaktadır.
Anlaşma yapılan kişi, kurum ya da kuruluşun ürün satış politikaları ve yapılan sözleşmeler doğrultusunda, modemburada.com’un satılan bir ürünin bedelini ve eğer alındıysa hizmet bedelini iade etmesi söz konusu değildir.
Anlaşma yapılmış ve modemburada.com üzerinden ürünü satılmış olan kişi, kurum ya da kuruluş muhtelif sebeplerle hizmeti Kullanıcıya vermeyebilir veya erteleyebilir. Hizmetin herhangi bir şekilde iptal edilmesinden modemburada.com sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda detaylı bilgi alabilmek için modemburada.com ile temasa geçmeniz gerekmektedir.
Gününde ve saatinde kullanılmayan ürünler geçersiz olup, modemburada.com’un ürün bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişikliği yapması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan ürünlerin iadesi için modemburada.com sorumlu tutulamaz. Ancak ilgili kişi, kurum ya da kuruluşun etkinlik iptal ya da erteleme ardından vereceği bilgiler, ve gelişmeler modemburada.com aracılığıyla Kullanıcıya duyurulacaktır.
modemburada.com ile birlikte modemburada.com’un ortakları, çalışanları ya da içerik sağlayıcıları, sebebi ve süresinden bağımsız olarak modemburada.com’da ortaya çıkabilecek olası hata ve kasıtsız ihmallerden, kusurlardan veya bilgi eksikliğinden, kullanıcının maruz kaldığı kesintiden veya gecikmeden dolayı meydana gelebilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Tüm bu kuruluşlar ya da kişiler, 3.şahısların hasar ve zarar iddialarından, cezalandırıcı tazminat veya indirekt zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Kullanıcı İlişkileri
Modem Burada, herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı, modemburada.com’un diğer kullanıcılarının usülsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri konusunda sorumlu tutulamayacağını kabul eder. modemburada.com, genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan Kullanıcının kendisi sorumludur.
İletişim
Kullanıcı, modemburada.com ile iletişime geçmek istediğinde aşağıda belirtilen yolları kullanabilecektir.

modemburada.com – Emir Dinçer
info@modemburada.com

Fikri Mülkiyet Hakları
modemburada.com, bazıları kendine, bazıları ise 3.şahıslara ait telif hakkına konu olan metin, fotoğraf, grafik, ses müzik dahil bilgi ve materyalleri barındırmaktadır. modemburada.com, bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili eser/derleme olarak telif hakkına sahiptir. Kullanıcı sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve modemburada.com’un yazılı izni olmadan içerik ve materyallerde değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez. Aynı zamanda Kullanıcı modemburada.com’un çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yöntem kullanmayacağını da kabul etmektedir. modemburada.com, her türlü izinsiz müdahele ve/veya uygulama karşısında yasal yaptırımları kullanma hakkını saklı tutar.
Kullanıcı siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder.
modemburada.com, Kullanıcılarının güvenliğini en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en iyi önlemleri sürekli araştırmakta ve etkin çözümlerini uygulamaya çalışmaktadır.
Amacımız sizlere kaliteli hizmeti en iyi ve en güvenli şekliyle sunabilmektir.
Saygılarımızla.